تامین حنا فله صادراتی
دوشنبه , مرداد ۱۳ ۱۳۹۹
خانه / خرید و فروش حنا / خرید فروش صادرات حنای سلطان عمده

خرید فروش صادرات حنای سلطان عمده

روش عمده سلطان حنا و قیمت آن مثل بسیاری از محصولات دیگر که به صورت عمده به فروش می روند ، قیمت ثابتی ندارد بلکه بستگی به پارامترهایی دارد از جمله:

  • حجم سفارش
  • مقصد سفارش
  • کیفیت حنا و درصد خالصی آن
  • نحوه تسویه حساب

به همین دلیل مشتریانی که راغب به خرید عمده سلطان حناو مذاکره با ما می باشند ، چه برای فروش داخلی و چه برای صادرات و فروش خارجی ، می توانند از طریق تماس با ما ، هماهنگی لازم جهت مذاکره و دریافت قیمت را ، انجام دهند.

کشورهای متعددی از ایران حنای طبیعی وارد می کنند ، و از اهداف صادراتی ایران در زمینه ی حنا می باشند .

بعضی از این کشورها عبارتند از: آلمان ، امارات ، ترکیه ، افغانستان ، مالزی ، چین ، قزاقستان ، عمان ، کویت ، و … معمولا کشورهای اروپایی و بعضی از کشورهای دیگر ، حساسیت خاصی به کیفیت حنا داشته و آنالیز سختگیرانه و کیفیت خاصی از محصولی که می خواهند خریداری کنند ، انتظار دارند و به همین دلیل محصول شما باید دارای کیفیت بالا بوده و استاندارد بالایی را تضمین کند.

به همین خاطر یکی از مهمترین دغدغه های صادر کنندگان حنا ، وجود حنای طبیعی در این سطح می باشد ، مجموعه « سلطان حنا » با تامین انواع حنا با کیفیت ، در وزنها و تناژ بالا ، می تواند سهم بزرگی در کم کردن دغدغه های بازرگانان و تجار حنای طبیعی ، داشته باشد.

مزایای تجارت عمده سلطان حنا

رونق تجارت حنا ، چه در بعد داخلی و چه در بعد خارجی آن ، می تواند تاثیرات بسزایی در عرصه های مختلف داشته باشد از جمله :

تجارت و خرید فروش حنا عمده طبیعی ، می تواند موجب رونق مصرف حنا طبیعی در جامعه بلکه در سطح جهان شده ، و این امر باعث ارتقاء سطح سلامت کشوری و بلکه جامعه جهانی خواهد شد.

و ثانیا این امر موجب توسعه و ارتقاء و پیشبرد صادرات غیر نفتی کشور خواهد شد ، چیزی که یکی از اهداف کشور ماست ، که از وابستگی به صادرات نفت خلاص شویم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم دهقانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132539560
مشاوره فروش: 09133574868
شماره دفتر آلمان: 004915206375556
پست الکترونیکی: halime_d2010@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده برند عقاب و پسران

آیا می دانید برند عقاب و پسران از برندهای لاکچری بازار استانبول می باشد و …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام