تامین حنا فله صادراتی
شنبه , آبان ۳ ۱۳۹۹
خانه / پودر حنا / فروش خارق العاده پودر سبز حنا

فروش خارق العاده پودر سبز حنا

آيا از فروش خارق العاده پودر اعجاب انگيز حنا باخبريد ؟ آيا از درست كردن ماسك حنا با اطلاعيد ؟
برای درست کردن انواع ماسک حنا و نگهداری این ماسک‌ها از ظروف فلزی اصلا استفاده نکنید، زیرا فلزات می‌توانند با این ماسک‌ها واکنش شیمیایی نشان دهند.

اگر تا به حال از حنا استفاده نکرده اید و نگران حساسیت داشتن به این ماده هستید، مقدار کمی از حنا را در پشت گوش در امتداد خط موها قرار دهید. اگر بعد از ۱۲ ساعت واکنش حساسیتی نظیر قرمزی پوست را مشاهده نکردید با اطمينان خاطر از این ماسکها استفاده کنید.

شما همچنین می‌توانید میزان رنگ دهی( یعنی اینکه چه تاثیری بر رنگ موهایتان دارد) این ماسکها را با استفاده از تست تار مو تعیین کنید. برای این کار مقداری از تار موهایتان را که معمولا روی شانه یا برس باقی می‌ماند را برداشته و مقداری از ماسک را به آن اضافه کنید و بعد تاثیر آن را بر روی رنگ موهایتان مشاهده کنید.

قابل توجه است هرچه حنا زمان بیشتری بر روی موها بماند، موها رنگ بیشتری به خود خواهند گرفت.اگر موهایتان را با رنگ‌های شیمیایی رنگ کرده اید و موهایتان هنوز رنگ دارد به هيچ عنوان از حنا استفاده نکنید.

میزان استفاده از حنا و آب به اندازه بلندی موهایتان بستگی دارد، بطور کلی غلظت این ماسک‌ها بایستی مانند ماست باشد.سعی کنید با استفاده از یک پنبه کمی روغن زیتون يا رو غن نارگيل را دور خط رویشی موها در پیشانی و پشت گوش بمالید تا مطمئن شويد پوستتان رنگ نمي گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم دهقانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132539560
مشاوره فروش: 09133574868
شماره دفتر آلمان: 004915206375556
پست الکترونیکی: halime_d2010@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید حنا سنتی از عطاری های بزرگ و فروشگاه های مرکزی

برای خرید حنا سنتی می توان به عطاری های بزرگ در شهر محل سکونت خود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام