تامین حنا فله صادراتی
یکشنبه , تیر ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / قیمت حنا / خرید فروش صادرات قیمت حنا در عراق

خرید فروش صادرات قیمت حنا در عراق

اولا باید به این نکته توجه کنیم که خریدار حنا در عراق ، دو گروه هستند ، تجاری که به دنبال خرید حنای ارزان قیمت هستند و کیفیت برای آنها زیاد مهم نیست ( البته باید یک تاجر واقعی در فروش محصول ، فریبکاری نکند و کیفیت محصولش را همانگونه که هست بگوید و جنس نامرغوب را به عنوان جنس خوب معرفی نکند ) و دوم تاجرانی که کیفیت حنا برای آنها ملاک است و به دنبال حنای مرغوب می گردند.

حنای یزد علاوه بر عراق به کشورهای دیگری از جمله امارات متحده عربی ، سوئیس ، چین ، کویت ، گرجستان ، لبنان ، مالزی وبلاروس و … صادر می شود.

با توجه به این که عوامل مختلفی در قیمت تمام شده محصول ، تاثیر گذار می باشند ، که عبارتند از: هزینه ی تولید و حمل و نقل و بسته بندی و همچنین کیفیت حنا سفارش شده ، لذا خریدار حنا در عراق ، باید قیمت به روز و صادراتی این محصول را از ما دریافت کند .

قیمت تقریبی حنای صادراتی ، در اواخر سال ۹۷ تقریبا ۱۰۰۰۰ تومان برای خرید عمده و صادراتی می باشد.

جهت خرید و گرفتن قیمت به روز ، با ما تماس بگیرید.

مزایای صادرات حنا ایران ، برای خریدار حنا در عراق

  • تولید بالای حنا در ایران

ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان حنا در جهان می باشد . آخرین آمار گویای این بود که ایران رتبه ی دوم بعد از هند تولید حنا جهان را دارد .

  • کیفیت خوب حنا طبیعی ایران

اقلیمهای متعدد زمینی از کوه و دشت و … و چهار فصل بودن هوای کشور ایران ، زمینه ی مساعدی را برای توسعه و گسترش این صنعت ایجاد کرده است . به ویژه در زمینه ی تولید حنای طبیعی ، چون نبود این مواهب الهی ، در بسیاری از کشورها و مناطق دنیا ، تولید حنای طبیعی را ، در میزان بالا و کیفیت خوب ، با مشکل مواجه کرده و محدودیت فراوانی در این زمینه برای آنها ایجاد کرده است.

  • تنوع زیاد انواع حنا در ایران

عوامل فوق الذکر و تعداد زیاد افرادی که در شغل مازاری و تولید حنا ، در ایران کار می کنند ، باعث شده که انواع حناها با خواص مختلف و قیمتهای متفاوت با توجه به پارامترهای تولید ، در ایران موجود باشد.

برندهای صادراتی حنا شامل

که می توان در ایران خیلی از این انواع حنارا به راحتی و در مقادیر بالا و عمده تهیه کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم دهقانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132539560
مشاوره فروش: 09133574868
شماره دفتر آلمان: 004915206375556
پست الکترونیکی: halime_d2010@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت حنای صادراتی طبیعی

قیمت حنای صادراتی در سال ۹۷ با توجه به اینکه قیمت حنای صادراتی، تابع متغیرهای …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام